صفحه نخست > درباره ما
اگر قصد سفر داری، بیابوم!
بیابوم، یک سامانه آنلاین بوم‌گردی است. ما در بیابوم امکان رزرو اقامتگاه‌های بوم‌گردی را داریم اما اگر دوست دارید سفری متفاوت داشته باشید، بیابوم به شما پیشنهاد انواع رویدادهای محلی، انواع گشت‌های متنوع و متناسب با سلیقه شما را دارد. در کنار همه این‌ها امکان خرید غذا و محصولات بومی را به مهمانان اقامتگاه‌های بومگردی می‌دهد. می‌خواهیم در بیابوم تجربیات بهتر و متفاوت‌تری برای ماجراجویان و گردشگران ایجاد کنیم و در کنار آن منبع درآمدی پایدار برای جامعه محلی فراهم شود. به طور خاص در این راه خدماتی خاص به کودکان، زنان و میانسالان ارایه خواهیم داد. ما در بیابوم برای هر یک از شما، متناسب با سلیقه و شرایط‌تان پیشنهاد‌های خاصی داریم. در کلوپ بیابوم می‌توانید با دیگر دوستانتان یا دوستانی که در بیابوم پیدا می‌کنید تجربه‌هایی به یادماندنی داشته باشید.
تیم بیابوم به دنبال تحقق ماموریت خود به منظور رقم زدن یک تجربه شایسته و ناب برای تمامی گردشگران بوده و ارزش‌هایی هم‌چون مسئولیت پذیری، پاسخگو بودن و نوآوری را سرلوحه فعالیت‌هایش قرار داده است.
شما می‌توانید از طریق این سامانه پس از مشاهده و انتخاب خدمات مورد نظر و پرداخت آنلاین، رسید سفارش خود را دریافت کرده و تجربه جدیدی را آغاز کنید.
مشتاق شنیدن نظرات و انتقادات شما هستیم، با مراجعه به صفحه تماس با ما، نظرات خود را با بیابوم در میان بگذارید. همچنین اگر در فرآیند رزرو و یا هر مورد دیگری نیاز به راهنمایی یا گفتگو داشتید، کافی است با شماره 02128424327 تماس حاصل فرمایید.
برای اطلاع از قوانین و مقررات سایت لطفا به صفحه قوانین مراجعه کنید.
تجربه‌های متفاوتی را با ما رقم بزنید.

 

 

سامانه رزرواسیون بیابوم

بیابوم

گردشگری

اقامتگاه بوم گردی

رزرواسیون
اتاق ، غذا ، کالا ، رویداد ، سرویس