صفحه نخست > درباره ما

تجربه‌ای متفاوت با بیابوم.

بیابوم، یک سامانه آنلاین بومگردی است که برای شما امکان رزرو اقامتگاه‌های بومگردی را به صورت آنلاین فراهم کرده تا سفری متفاوت را تجربه کنید. سفری متفاوت به اقامتگاه‌های روستایی و مناطقی بکر برای تجربه و آشنایی با جوامع بومی و محلی، به‌علاوه بیابوم انواع رویدادهای محلی، گشت‌های متنوع و متناسب با سلیقه شما را پیشنهاد می‌دهد. همچنین بیابوم قصد دارد تجربیات بهتر و متفاوت‌تری برای ماجراجویان و گردشگران ایجاد و در کنار آن منبع درآمدی پایدار برای جامعه محلی فراهم نماید.
ما در بیابوم برای هر یک از شما عزیزان، متناسب با سلیقه و شرایط‌تان پیشنهادهای خاصی داریم به طور خاص در این راه خدماتی متفاوت برای ارایه به کودکان، زنان و میانسالان تدارک دیده‌ایم. تیم بیابوم به دنبال تحقق ماموریت خود به منظور رقم زدن یک تجربه شایسته و ناب برای تمامی گردشگران بوده و ارزش‌هایی همچون مسئولیت‌پذیری، پاسخگویی و نوآوری را سرلوحه فعالیت‌هایش قرار داده است. شما می‌توانید از طریق این سامانه پس از مشاهده و انتخاب خدمات مورد نظر خود، تجربه‌های جدید و متفاوتی را آغاز کنید.
مشتاق شنیدن نظرات و انتقادات شما هستیم، با مراجعه به صفحه تماس با ما، نظرات خود را با سامانه آنلاین بیابوم در میان بگذارید. همچنین اگر نیازمند راهنمایی در فرآیند رزرو و یا هر مورد دیگری هستید، کافی است با شماره ۰۹۳۳۴۶۸۰۹۲۴ تماس بگیرید.
برای اطلاع از قوانین و مقررات سایت لطفا به صفحه قوانین مراجعه کنید.