دات نت نیوک

درباره ما

ایران کشوری است اسلامی، باستانی، توریستی و دارای چشم اندازهای طبیعی با جاذبه ­های فرهنگی- هنری، یادمان­ های تاریخی و وجود مراکز مذهبی و زیارتی .

ایران از جمله کشورهایی است که با ویژگی­ هایی همچون: تاریخ بسیار کهن، موقعیت خاص جغرافیایی، جاذبه­ های طبیعی نظیر کوه­ه ای سر به فلک کشیده، غارهای شگفت انگیز، دریاچه ­های زیبا، صحراهای خشک و کویری و….. به صورت سرزمینی چهار فصل (بهار ،تابستان،پاییز ،زمستان) و منحصربه ­فرد، در منظر جهانیان جلوه گری می کند.

سامانه جامع "بیابوم" به عنوان یکی از درگاه­ های ارتباطی در حوره گردشگری بومی از زیرمجموعه­ های شرکت هلدینگ ایوان هفت اقلیم با هدف:

  • انجام فعالیت و خدمات مرتبط با بوم­ گردی، طبیعت­ گردی، کویرنوردی و ...؛
  • سرمایه­ گذاری، برندسازی، ایجاد مجموعه ­های زنجیره­ای در زمینه­ ی خانه­ های تاریخی، رستوران­ های سنتی، اقامتگاه­ های بوم­گردی، مجتمع­ های طبیعت­ گردی و کویرنوردی؛
  • انجام فعالیت در زمینه­ ی گردشگری غذا، حمل و نقل، تور، کسب و کار روستایی، صنایع دستی و سوغات؛
  • انجام خدمات آموزشی، تربیت نیروی انسانی، استاندارد سازی و ممیزی مرتبط با موضوعات یاد شده؛
  • زمینه سازی و تسهیل فرآیند کارآفرینی بومی در حوزه­ ی گردشگری و کمک به رشد اشتغال زایی به شکل مستقیم و غیر مستقیم.

فعالیت خود را آغاز کرده ­است.

این شرکت بر خود فرض می­داند که در جهت ارتقای گردشگری ایران، بالاخص با توجه به پتانسیل موجود در حوزه­ های اکوتوریسم (بوم­ گردی، طبیعت­ گردی و کویرنوردی) و صنایع وابسته به آن تلاش کند.

سامانه ­ی جامع بیابوم از جمله اولین درگاه ­های اینترنتی تخصصی در حوزه­ ی بوم­ گردی است که با معرفی اقامتگاه­ های بوم­ گردی هر استان، شهر و منطقه در کنار اطلاعات گردشگری مربوط به مراکز تفریحی و توریستی، اماکن تاریخی و باستانی، مراکز خدماتی و… با مشخصات کامل آن در قالب نقشه ­های ماهواره­ ای، امکان رزرو جا، غذا و حتی محصولات، صنایع دستی و ... برای سهولت دسترسی گردشگران داخلی و خارجی فراهم می­ کند.

تعاملی بودن این سامانه با اخذ نظرات کاربران و بیان خاطرات خود از هر سفر به همراه امتیازی که به محل­ اقامت خود به همراه پیشنهادات و انتقاداتی که مطرح می­ کنند از دیگر ویژگی­ های این سامانه است که همواره سعی دارد با رعایت اصول مشتری ­مداری در تعاملی دو یا چند سویه ضمن کمک به ارتقاء کیفی خدمات ارائه شده در جهت توسعه­ ی گردشگری داخلی و بین­ المللی نیز پیشگام باشد.

 

تماس با ما

 

آدرس: تهران - قلهک - کوچه کیان نژاد - خیابان شهید مطهری - پلاک 2

تلفن: 26645101 فکس: 22913992