به دوستانتان سفر هدیه بدهید

کارت هدیه سفر

همه می‌دانیم سفر یکی از ضروریات زندگی است، ولی با توجه به شرایطی که به ویژه در این چند سال گذشته همه درگیر آن شده‌ایم، کمتر به آن توجه می‌کنیم و از آن غافل شده‌ایم. نه تنها ما، بلکه بسیاری بر این باورند که سفر یکی از بهترین روش‌ها برای تجدید قوا، تمدد اعصاب، روحیه گرفتن برای ادامه دادن به زندگی روزمره است. سفر به نوعی یک نفس عمیق پر از اکسیژن در این تنگناهای زندگی به حساب می‌آید که قدرت ادامه دادن را مهیا می‌کند. به همین دلیل باید به سفر فکر کنیم. همیشه یک سفر کوتاه هم برای مدت‌های طولانی خاطراتش با ما می‌ماند و اگر دسته جمعی به سفر رفته‌ باشیم، نقل صحبت دورهمی‌هایمان می‌شود. 
حالا ما برای شما یک پیشنهاد جذاب داریم. به این فکر کنید می‌خواهید برای تولد دوستتان بروید و نمی‌دانید برایش چه هدیه‌ای مناسب است؟ کتاب؟ گلدان؟ لباس؟... 

مدت زیادی به دنبال هدیه مناسب برای دوستان و همکاران و حتی خانواده می‌گردیم و در آخر ناامید از خرید منصرف می‌شویم. چون برای خرید هر کدام این‌ها، مطمین نیستید که آیا دوستتان از این هدیه راضی خواهد بود یا نه. قبل از منصرف شدن ما برای شما یک پیشنهاد شگفت‌انگیز داریم که همه دوستش خواهند داشت و به عنوان یک اتفاق و خاطره خوب در یادها خواهد ماند و به عزیزانتان حق انتخاب داده‌اید؛ به این فکر کنید به دوستتان یک خاطره خوب هدیه بدهید. خاطره‌ای که برای همیشه در یادش ماندگار شود و شما را همراه با آن به یاد بیاورد. مهم نیست دوستتان چه سنی دارد،‌ یا کجا کار می‌کند و چه شغل یا سمتی دارد. حتی مهم نیست دوست شما زن است یا مرد، شما می‌توانید به او یک سفر هدیه بدهید.

بیابوم برای هر سلیقه‌ای، هر بودجه‌ای و هر شخصی کارت هدیه سفر را پیشنهاد می‌دهد. می‌توانید مطابق بودجه‌تان به ما سفارش کارت هدیه بدهید، ما هدیه شما را در بسته‌بندی مناسب و در تاریخ مناسب به دست شما یا دوستتان می‌رسانیم. 

کارت هدیه سفر، کارتی است که برای استفاده در سایت بیابوم آماده شده است و در اختیار شما عزیزان قرار می‌گیرد. شما می‌توانید برای عزیزانتان و با اسم خودشان کارت هدیه سفر را سفارش دهید. بیابوم تلاش کرده است تا راحت‌‌ترین و سریع‌ترین راه را برای سفارش تدارک ببیند به همین منظور فقط کافی‌ست تا با بیابوم تماس بگیرید، درخواست ثبت کنید و بعد از نهایی شدن درخواست، کارت هدیه با مبلغ درخواستی شما شارژ خواهد شد. کارت هدیه بعد از سفارش با بسته‌بندی دلخواه شما و همچنین یک هدیه از سمت سامانه بیابوم برای شما و یا مقصد دلخواه‌تان ارسال خواهد شد. از کارت هدیه سفر می‌توانید در هنگام خرید و رزرو اقامت یا تور در سامانه بیابوم استفاده کنید و از خدمات آن بهره‌مند شوید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و همچنین نحوه تهیه کارت هدیه سفر با شماره ۰۹۳۳۴۶۸۰۹۲۴ تماس بگیرید. کارشناسان بیابوم از ابتدا تا انتهای مسیر با شما همراه خواهند بود.